Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyUltradźwiękowy przetwornik atomizacji

Szary ceramiczny kryształ ultradźwiękowy atomizujący piezoelektryczny przetwornik CE

Szary ceramiczny kryształ ultradźwiękowy atomizujący piezoelektryczny przetwornik CE

Duży Obraz : Szary ceramiczny kryształ ultradźwiękowy atomizujący piezoelektryczny przetwornik CE

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
High Light:

Przetwornik piezoelektryczny

,

piezoelektryczny przetwornik tarczy ceramicznej

Szary ceramiczny kryształ ultradźwiękowy atomizujący piezoelektryczny przetwornik CE

Zr (OMH): 0,7

Fr (MHz): 1,685

C (PF): 1605

BW (KHZ): 192

Opis:

Ultradźwiękowy atomizator wykorzystujący elektroniczny szok wysokiej częstotliwości (częstotliwość oscylacji wynosi 1,7 MHz lub 2,4 MHz, przewyższa słyszalny zakres, oscylacja elektronowa nie jest szkodliwa dla ludzi i zwierząt), przez rezonans wysokich częstotliwości ceramicznego arkusza atomizującego, ciekła struktura wody cząsteczki rozpraszają się i wytwarzają mgiełkę wody naturalnej i eleganckiej, bez podgrzewania lub dodawania odczynników chemicznych. W porównaniu do sposobu rozpylania, oszczędność energii wynosi 90%. Również w procesie atomizacji uwolni dużą liczbę ujemnych jonów, a unosząc się w powietrzu dymu, pyłu i innych produktów wydzielają elektrostatyczną reakcję, powodują jej wytrącanie i mogą skutecznie usuwać formaldehyd, tlenek węgla, bakterie i inne szkodliwe substancje, więc że oczyszczanie powietrza, zmniejszyć choroby.

Przy prawidłowym użytkowaniu żywotność części rozpylacza wynosi około 3000 godzin i łatwo ją wymienić. Żywotność jest również związana z jakością wody, jeśli arkusz atomizacji odkłada się na wagę, należy użyć miękkiej szmatki do czyszczenia. Zgodnie z inną jakością wody i przeznaczeniem, może wybrać inny arkusz atomizujący, taki jak wybór twardej wody z plateru ze stali nierdzewnej, kwas i zastosowanie wymagań środowiskowych przy wyborze oszklonego arkusza atomizującego. Rozpylacz wody z funkcją automatycznego zabezpieczenia, gdy poziom wody poniżej przełącznika poziomu wody, atomizer automatycznie przestanie działać. Atomizer, nie obsługuje się, jest umieszczony w płycie rozpylacza powyżej, ponieważ ręka o wysokiej częstotliwości drgań wywoła uczucie mrowienia, ale nie jest to elektryczne uderzenie lub przeciek.

Ogólny nawilżacz dla gospodarstw domowych jest przez arkusz rozpylania i BU406, kondensator, rezystor, aby utworzyć obwód rezonansowy z dodatnim sprzężeniem zwrotnym, regulowane napięcie stałe 28V-50V między mocą rezonansową wyjściową regulacji ciśnienia, aby kontrolować rozmiar efektu atomizacji, te, bardzo proste .

Przedstawienie firmy:

Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.

Ściśle współpracujemy z instytutem akustyki, Chińską Akademią Nauk, Uniwersytetem Tsinghua i innymi instytutami naukowo-badawczymi oraz współpracujemy z wieloma uznanymi ekspertami w branży ultradźwiękowej w Chinach. Dzięki mikrokomputerowemu centrum przetwarzania danych i posiadaniu zaawansowanego ultradźwiękowego sprzętu kontrolnego, nasza zdolność badawczo-rozwojowa w dziedzinie produktów ultradźwiękowych przewyższa naszą konkurencję.

Cecha


1. Wysokiej jakości piezoelektryczny wafel ceramiczny gwarantuje mocną i stałą moc ultradźwięków;
2. Wysoka wydajność: wysokiej jakości maszyna, wysoka efektywność konwersji elektroakustycznej przy częstotliwościach rezonansowych;

4. Wysoka moc: pod wpływem wkrętu ze sprężarką można osiągnąć maksymalnie piezoelektryczną energię ceramiczną;
5. Odporność na ciepło: mała impedancja rezonansowa, niskie ciepło, szeroki zakres temperatur.

Zapłata:

Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :

Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:

CE, ROSH, ISO9001

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2021 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.