Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyUltradźwiękowy przetwornik atomizacji

Ultradźwiękowy arkusz atomizacyjny z drutem do przetwornika atomizacji

Ultradźwiękowy arkusz atomizacyjny z drutem do przetwornika atomizacji

Duży Obraz : Ultradźwiękowy arkusz atomizacyjny z drutem do przetwornika atomizacji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
High Light:

Przetwornik piezoelektryczny

,

piezoelektryczny przetwornik tarczy ceramicznej

202 kHz Ultradźwiękowy arkusz atomizujący do przetwornika atomizacji

Zr (OMH): 0,6

Fr (MHz): 1,697

C (PF): 1685

BW (KHZ): 202

Opis:

Mechanizm mycia ultradźwiękowego wykorzystuje falę ultradźwiękową w płynie czyszczącym w propagacji kawitacji i ciśnienia promieniowania, strumieniowanie akustyczne i inne efekty fizyczne, do oczyszczania brudu z mechanicznego efektu odpryskiwania, może również promować reakcje chemiczne płynu czyszczącego i brudu, aby osiągnąć cel czyszczenia obiektu. Korzystanie z maszyny do czyszczenia ultradźwiękowego może być wybrane zgodnie z częstotliwością 10 ~ 500 i wielkości materiałów czyszczących do kHz, zwykle 20 ~ 50 kHz. Wraz ze wzrostem częstotliwości przetwornika ultradźwiękowego, przy użyciu wibratora Langevin, wibrator, grubość wibratora wzdłużnego. W małej dłoni ma również drgania promieniowe i zginające wibracje wibratora wafla. Czyszczenie ultradźwiękowe jest szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, rolnictwie przemysłowym, sprzęcie AGD, elektronice, przemyśle motoryzacyjnym, lotnictwie, gumie, druku, żywności, szpitalach i badaniach medycznych.

Zgrzewanie ultradźwiękowe z ultradźwiękowym spawaniem metali i zgrzewaniem ultradźwiękowym z tworzyw sztucznych w dwóch kategoriach. Technologia zgrzewania ultradźwiękowego tworzyw sztucznych jest szeroko stosowana. Jest wytwarzany przez ultradźwiękowy przetwornik drgań, poprzez zgrzewanie ultradźwiękowej energii drgań przekazywanej do obszaru spawania. Ponieważ obszar spawania, a mianowicie dwie rezystancje akustyczne złącza spawania, spowoduje miejscową wysoką temperaturę do stopienia tworzywa sztucznego, praca spawalnicza zostanie zakończona w docisku. Spawanie metodą zgrzewania ultradźwiękowego z tworzywa sztucznego może być wygodne, ponieważ inne części nie mogą być spawane. Ponadto produkty z tworzyw sztucznych oszczędzają również drogie koszty narzędzi, skracają czas przetwarzania, poprawiają efektywność produkcji, charakteryzują się ekonomią, szybkością i niezawodnością.

Przedstawienie firmy:

Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.

Ściśle współpracujemy z instytutem akustyki, Chińską Akademią Nauk, Uniwersytetem Tsinghua i innymi instytutami naukowo-badawczymi oraz współpracujemy z wieloma uznanymi ekspertami w branży ultradźwiękowej w Chinach. Dzięki mikrokomputerowemu centrum przetwarzania danych i posiadaniu zaawansowanego ultradźwiękowego sprzętu kontrolnego, nasza zdolność badawczo-rozwojowa w dziedzinie produktów ultradźwiękowych przewyższa naszą konkurencję.

Cecha
1. Wysokiej jakości piezoelektryczny wafel ceramiczny gwarantuje mocną i stałą moc ultradźwięków;
2. Wysoka wydajność: wysokiej jakości maszyna, wysoka efektywność konwersji elektroakustycznej przy częstotliwościach rezonansowych;

4. Wysoka moc: pod wpływem wkrętu ze sprężarką można osiągnąć maksymalnie piezoelektryczną energię ceramiczną;
5. Odporność na ciepło: mała impedancja rezonansowa, niskie ciepło, szeroki zakres temperatur.

Zapłata:

Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :

Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:

CE, ROSH, ISO9001

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2021 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.