Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
Dom

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd
Chengcheng Workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności:Producent
Importer
Eksporter
Rynek Główny:Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki:BJCCWY
Ilość pracowników:301~321Ludzie
Coroczne wyprzedaże:US$ 20000000 - US$ 25000000
Rok założenia:1999
pc Export:70% - 80%
Założona w 1999 r., Beijing Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w przetwornikach ultradźwiękowych, aparaturze ultradźwiękowej i piezoelektrycznej ceramiki.
W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.
Nasza siedziba znajduje się w Pekinie w Chinach. Nasza baza produkcyjna znajduje się w Baoding w prowincji Hebei. Cheng-cheng Weiye ma również dwa oddziały w Shenzhen i Zhangjiagang oraz dwóch przedstawicieli handlowych w Japonii i USA. Obecnie istnieje pięć działów firmy obejmujących badania i rozwój, produkcję, sprzedaż krajową, eksport i obsługę posprzedażną.
Mamy ścisłą współpracę z Instytutem Akustyki, Chińską Akademią Nauk, Uniwersytetem Tsinghua i innymi instytutami naukowo-badawczymi oraz współpracujemy z wieloma uznanymi ekspertami w branży ultradźwiękowej w Chinach. Dzięki mikrokomputerowemu centrum przetwarzania sterowania i posiadaniu zaawansowanego ultradźwiękowego sprzętu kontrolnego (na przykład HP-4294A) nasze możliwości w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie produktów ultradźwiękowych przewyższają możliwości naszych konkurentów.
Wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z normą ISO, zapewniając jakość naszych produktów, a także otrzymaliśmy certyfikat RoSH.
Energicznie rozwijamy rynki międzynarodowe, utrzymując nasze produkty w silnej pozycji konkurencyjnej z dużym udziałem rynku krajowego. Obecnie nasze produkty eksportowane są do Stanów Zjednoczonych, Australii, Francji, Słowacji, Turcji, Singapuru, Indii i Hongkongu oraz innych lokalizacji.
Opierając się na naszych zdolnościach technicznych w zakresie badań i rozwoju w profesjonalnej ultrasonografii, zapewniamy, że nasi klienci mogą czuć się pewni zakupu produktów "Cheng-cheng Weiye".
Chcielibyśmy razem z Wami stworzyć świetlaną przyszłość w dziedzinie zastosowań ultradźwiękowych.

Szczegóły kontaktu
Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2021 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.