Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPiezo Ceramic Element

Dyski Cylinder Ring Tube Piezo ceramiczny element do hydrofonu / podwodnego czujnika / czujnika

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Przetwornik ultradźwiękowy jest bardzo dobry, dzięki za wszystko.

—— Szczery

produkty wysokiej jakości, najlepsza cena. Bardzo zadowoleni.

—— Szczęście

Bardzo dobra obsługa.

—— JULO

Dziękuję za twoją dobrą obsługę.

—— Andrey

Dyski Cylinder Ring Tube Piezo ceramiczny element do hydrofonu / podwodnego czujnika / czujnika

Discs Cylinder Ring Tube Piezo Ceramic Element For Hydrophone / Underwater Sensor / Sensor
Discs Cylinder Ring Tube Piezo Ceramic Element For Hydrophone / Underwater Sensor / Sensor

Duży Obraz :  Dyski Cylinder Ring Tube Piezo ceramiczny element do hydrofonu / podwodnego czujnika / czujnika Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: RoSH
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20 ~ 50
Szczegóły pakowania: normalne pakowanie
Czas dostawy: 30 dni
Możliwość Supply: 1000 SZTUK + miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
High Light:

materiały piezoceramiczne

,

pzt piezoelektryczne


Dyski Cylinder Ring Tube Piezo ceramiczny element do hydrofonu / podwodnego czujnika / czujnika

Ceramika piezoelektryczna
Po przyłożeniu napięcia do piezoelektrycznej ceramiki nastąpi mechaniczne odkształcenie wraz ze zmianą napięcia i częstotliwości. Z drugiej strony, gdy wibruje piezoelektryczna ceramika, wytwarza ładunek. Zgodnie z tą zasadą, kiedy wibrator składa się z dwóch piezoelektrycznych materiałów ceramicznych lub formy piezoelektrycznego materiału ceramicznego i blachy metalowej, zwanej elementem bimorficznym, przy zastosowaniu sygnału, emituje wibracje ultradźwiękowe w wyniku zginania. W przeciwieństwie do tego, gdy wibracje ultradźwiękowe są przykładane do elementu bimorficznego, generowany jest sygnał elektryczny. W związku z powyższym ceramika piezoelektryczna może być używana jako czujniki ultradźwiękowe.


Piezo Cylinders (Tubes)
Piezoelektryczne ultradźwiękowe przetworniki powietrza
Dźwięk ultradźwiękowy, pod wodą

Pierścień piezoelektryczny przetwornik ceramiczny jest szeroko stosowany do hydrofonu, czujnika podwodnego, sonaru itp.
Więcej specjalnej ceramiki piezoelektrycznej można wykonać na życzenie klienta.
Nasz zespół zapewni profesjonalną technologię piezoelektryczną.

1. Wysoka odporność na korozję, długi czas pracy
2. Zawiera dyski, cylinder, pierścień, rurkę

ODPOWIEDZI FIZYCZNE

1. Powód istnienia piezoelektryczności?
Zasadnicza jednostka, która jest romboidalną lub sześcienną klatką zbudowaną z atomów, występuje w niektórych strukturach sieci atomowej. Wewnątrz komórki klatka odpowiada za utrzymanie pojedynczego, półmobilnego jonu, który ma liczne stany położenia kwantowego. Przez zastosowanie pola elektrycznego lub przez zniekształcenie klatki (zastosowanego odkształcenia), stan słupkowy jonów będzie konsekwentnie zmieniać się. Podstawa lub transformacja do wewnętrznego pola elektrycznego przesuwa się z mechanicznego odkształcenia przez sprzężenie między klatką a centralnym jonem.

2. W jaki sposób można polerować i depolować w materiałach piezoceramicznych? Wyjaśniać się?
Piezoceramiki powinny zostać poddane silnemu polu elektrycznemu przez pewien czas w celu wyrównania losowo zorientowanych mikro-dipoli w ich właściwym składzie, ponieważ skład chemiczny nie jest po prostu odpowiedzialny za właściwości piezoelektryczne ceramiki. Nazywa się to "polingiem" z powodu wyrównania wynikającego z zastosowania wysokiego napięcia. na mikro-dipole wywierany jest "stres przemieszczania" spowodowany zastosowaniem pola elektrycznego w przeciwnym kierunku, o ile zostanie wypróbowany. Istnieje tylko tymczasowa zmiana polaryzacji, jeśli pole niskiego poziomu zostanie zastosowane, ponieważ odskakuje po usunięciu. Istnieje również częściowa degradacja polaryzacji wraz z częściową utratą właściwości przy zastosowaniu średnich pól. Jeśli zastosowane zostaną wysokie pola, nastąpi polaryzacja w przeciwnym kierunku.

3. Czy istnieje możliwość zastosowania siłowników piezoceramicznych w temperaturach kriogenicznych?
Odpowiedź brzmi tak. Od zera do zera stopni Kelvina, siłowniki allpiezo nadal działają, chociaż może wydawać się sprzeczne z intuicją. Ponieważ pola elektryczne nie mogą być zmieniane w ogóle przez temperaturę, a międzyatomowe pola elektryczne są podstawą efektu piezoelektrycznego, najczęstsze piezoceramiki zmniejszają się ze względu na sprzęganie piezoelektryczne w postaci spadku temperatury. Co najważniejsze, ruch większości materiałów spada do około jednej siódmej, mierzonej w pomieszczeniu w ciekłych helowych temperaturach.

ODPOWIEDZI HANDLOWO-PRZYGOTOWAWCZE
1.Jakie są procesy cięcia arkuszy zwojowych w pożądane rozmiary?
Specjalna piła diamentowa służy do cięcia ceramiki. Za pomocą prostej krawędzi lub żyletki można wycinać małe prototypowe części z arkusza blachy piezoceramicznej w celu uzyskania kontrolowanego pęknięcia i oceny powierzchni piezoelektrycznej. Ta metoda daje powtarzalne cięcia lub jednostronne części nawet w praktyce. To jest coś, co kiedyś musi sam wybrać.

2. Jaki jest proces łączenia piezoceramicznego z różnymi strukturami?
W wielu zastosowaniach pomocne są dwie części epoksydowe i cyjanoakrylowe. Aby uzyskać lepsze wyniki, należy objaśnić swoje wymagania dotyczące bode specjaliście lub skontaktować się z producentem tych materiałów. Operacje obejmują:

  1. Metalowe powierzchnie do połączenia
  2. Temperatura działania
  3. Jakiekolwiek nietypowe naprężenia ścinające

3. Czy w arkuszach piezoceramicznych jest jakaś prawda naprawdę delikatna?
Należy zachować ostrożność podczas obchodzenia się z piezoceramicznym arkuszem pojedynczym, ponieważ są one bardzo delikatne. Rozpadną się, jeśli zostaną upuszczone, a po nałożeniu metalowej podkładki w celu połączenia ze sobą dwóch piezoelektrycznych arkuszy, arkusze piezoelektryczne stają się wystarczająco mocne, aby można je było upuścić, nie ulegając uszkodzeniu, tak jak większość standardowych elementów gnących.

4. Jaki jest proces łączenia elektrycznego piezoceramicydu w dół?
Pomiędzy częścią piezoelektryczną a metalowym podłożem najskuteczniejszą techniką jest wytworzenie przewodzącego wiązania. Jeden przewód elektryczny jest połączony z zewnętrzną stroną arkusza piezoceramicznego, podczas gdy na elektrycznym przewodzie jest połączony z podłożem, zwłaszcza gdy podłoże jest z tworzywa sztucznego lub szkła. W miejscu wadliwej ceramiki potrzebny jest drut do lutowania. Podczas kodowania arkusza piezoelektrycznego do podłoża należy użyć spójnego "zwisu", "naczynia", "wycięcia", aby drut mógł mieć miejsce.

5. Usunięcie elektrody
Elektrodę można usunąć kilkoma metodami, które obejmują piaskowanie, ablację laserową, trawienie chemiczne i piaskowanie

ODPOWIEDŹ APLIKACJI

1. Limit częstotliwości arkusza apertyczno-ceramicznego i niektóre właściwości?

Zwykle granice częstotliwości aplikacji są ustalane poprzez rezonanse związane z projektem przetwornika oraz jego wielkością i kształtem. W przypadku arkusza piezoceramicznego nie ma limitu częstotliwości wewnętrznej. Arkusz materiału PSI-5A, który ma grubość 2,85 ", grubość 0,0075", ma planarny tryb dylatacyjny około 14 KHz i 13 MHz wibracji w trybie grubości w sąsiedztwie. Mogą występować czynniki ograniczające, takie jak rezystancyjne nagrzewanie elektrod, gdy znaczny prąd jest gromadzony na dużych częściach powierzchni podczas częstotliwości ultradźwiękowych.

2. Czy jest jakaś prawda w przetwornikach piezoelektrycznych używanych jako statyczne i dynamiczne czujniki siły?

Z powodu wycieku ładunku, przetworniki Piezo nie mogą być użyte do pomiarów siły statycznej. W przypadku pomiarów sił przejściowych można je z powodzeniem stosować tylko przez 0,1 sekundy.

3. Oczekiwana trwałość materiału piezoelektrycznego?
Nie ma jeszcze testów, które mogłyby określić "życie zmęczeniowe". Nasz zakład miał działający piezoelektryczny wentylator od 1982 roku. Takie obliczenia muszą obejmować napięcia i montaż.

4.Jak działają czujniki tempezynozoceramiczne?
Piroelektryczne właściwości piezoceramiczne są odpowiedzialne za pojawianie się napięcia przez dowolne piezoelektryczne elektrody przetwornika ze względu na zmiany temperatury. Na prawie każdą właściwość piezoceramiki ma wpływ temperatura. Nie istnieje żaden ogólny sposób postępowania w tym zakresie. Zgodnie z twoim eksperymentem i obliczeniami, zależność musi być rozpatrywana w tym kontekście.

ODPOWIEDZI TECHNOLOGICZNE PIEZO

1. Jaki jest proces eliminowania wibracji przez piezoceramik?
Proces tłumienia drgań można osiągnąć poprzez przymocowanie dwóch arkuszy piezoceramicznych do zewnętrznej powierzchni obiektu. Powinny znajdować się blisko punktu (w belce), gdzie należy kontrolować niepożądane zginanie. Pierwszy arkusz służy do pomiaru odkształcenia powierzchni. Dane z czujnika odkształcenia są umieszczane w inteligentnym pudełku. Ten gadżet steruje wzmacniaczem mocy, który w konsekwencji napędza drugi arkusz. W rezultacie mechanicznie wywołany ruch z drugiego arkusza wytwarza drgania w strukturze, które przeciwdziałają innym drganiom.

2. Czy istnieje możliwość, że technologia Piezo zastąpi technologię magnetyczną w przyszłości?
Możliwość zastosowania technologii Piezo zastępującej technologię magnetyczną nie jest możliwa. Technologia magnetyczna oparta jest na sile bez fizycznego kontaktu. Z drugiej strony, technologia piezoelektryczna wywodzi się wyłącznie z sił mających bezpośredni kontakt z ciałami. Na przykład, siłowniki piezoelektryczne mają zdolność przestarzałych elektromagnesów. Są jednak cięższe, dlatego jest wysoce nieprawdopodobne, że technologia magnetyczna zostanie zapomniana z powodu technologii Piezo. Główne zainteresowanie siłownikami Piezo wynika z faktu, że solenoidy mogą pracować na mniejszej mocy

Przedstawienie firmy:
Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.
W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.

Zapłata:
Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :
Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:
CE, ISO9001, ROSH

Szczegóły kontaktu
Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Cindy

Tel: +8613552400649

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas