Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyUltradźwiękowy Cell Disruptor

Ultradźwiękowy Crusher komórek płynnych kawitacji stałych cząstek uszkodzonych komórek

Ultradźwiękowy Crusher komórek płynnych kawitacji stałych cząstek uszkodzonych komórek

Duży Obraz : Ultradźwiękowy Crusher komórek płynnych kawitacji stałych cząstek uszkodzonych komórek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu

Ultradźwiękowy Crusher komórek płynnych kawitacji stałych cząstek uszkodzonych komórek

Szybki szczegół

Kruszarka komórek ultradźwiękowych jest użycie ultradźwięków w ciekłym efekt dyspersji, tak, że rola kawitacji płynnej, tak że ciecz w stałych cząstkach lub komórek uszkodzonych tkanek.

20khz 1000w Ultrasonic Cell Disruptor:

Ultradźwiękowy przerywacz komórek składa się z dwóch części: generatora i przetwornika ultradźwiękowego, przy czym poprzedni tranzystor 500KHz 220V do 20KHz jako zasilacz do tego ostatniego. Periator z piezoelektrycznym cyrkonowo-tytanowym kwasem jest sercem przetwornika, który działa na elastyczną deformację teleskopową z częstotliwością 20 KHz zgodnie z naprzemiennym napięciem, a zatem przetwornik reaguje na wibracje mechaniczne pionowe. Fala wibracyjna za pośrednictwem pręta amplitudowego stopu Ti, który jest zanurzony w roztworze biologicznym, powoduje efekt kawitacji i wysycha cząstki biologiczne w ośrodku intensywnie wibrującym.

Opis

20khz 1000w Ultrasonic Cell Disruptor:

Ultradźwiękowy przerywacz komórek może być użyty do rozbicia komórek zwierzęcych lub roślinnych, bakterii, gemmy lub tkanki lub rozproszenia rzadkiej ziemi i różnych rodzajów nieorganicznego proszku mineralnego. Jest to idealne urządzenie do przyspieszania reakcji chemicznych, biologicznych lub fizycznych i odgazowania cieczy.

Ultradźwiękowy przerywacz komórek może przygotować emulsoid o wielkości 1/100 mikronów, ujednorodnić mieszankę trudną do zmieszania, polimeryzować pewne substancje i oddzielić inne. Ogólnie rzecz biorąc, może on przetwarzać różne funkcje, takie jak destylacja, rozbijanie, emulgowanie, homogenizacja, solequoid, aberracja, aerozol, przyspieszenie eks- pukcji i krystalizacji oraz przygotowanie różnych rodzajów próbek biologicznych pod mikroskopem elektronowym.

Aplikacje

20khz 1000w Ultrasonic Cell Disruptor:

Jest szeroko stosowany w dziedzinie czyszczenia ultradźwiękowego, biochemii, przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. W przemyśle biochemicznym rurowy sprzęt przetwornika może być stosowany do emulgowania, separacji, homogenizacji, rafinacji i reakcji katalitycznej i może zwiększać zdolność produkcyjną. Rurowy sprzęt przetwornika odgrywa ważną rolę w równomiernym mieszaniu homogenatów podczas przetwarzania żywności. W przemyśle chemicznym nadaje się do czyszczenia rurociągów, zbiorników i kotłów. Katalizujący efekt ultradźwiękowy jest dość oczywisty, gdy rurowy sprzęt przetwornika jest używany do udoskonalania oleju do usuwania oleju i oleju palmowego do biodiesla, ponieważ wydajność można poprawić ponad dziesięciokrotnie. Dlatego będzie miał rozległe zastosowania w przemyśle petrochemicznym.

Dane techniczne

20khz 1000w Ultrasonic Cell Disruptor:

RODZAJ

MOC WYJŚCIOWA

(WATTS)

CCWY-1000W

1000

Przewaga konkurencyjna 20khz 1000w Ultrasonic Cell Disruptor:

◊ Wysoka wydajność

◊ Wysoka amplituda:

◊ Dobra odporność na ciepło

◊ Dobra konstrukcja:

Przedstawienie firmy:

Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.

W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.

Zapłata:

Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :

Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:

CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.