Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyPłytka ceramiczna piezo

Piezoelektryczny piezoelektryczny pierścień ceramiczny do ultradźwiękowych czujników drgań

Piezoelektryczny piezoelektryczny pierścień ceramiczny do ultradźwiękowych czujników drgań

Duży Obraz : Piezoelektryczny piezoelektryczny pierścień ceramiczny do ultradźwiękowych czujników drgań

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BJCCWY
Orzecznictwo: ISO9001 ; ROSH
Numer modelu: P-44

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Eksportuj przypadek
Czas dostawy: 3-7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1-5000
Szczegółowy opis produktu
kształt: pierścień rozmiar: Dostosowane
Zaletą: Wysoka niezawodność Złóż wniosek: czyszczenie ultradźwiękowe, zgrzewanie ultradźwiękowe, piękno ultradźwiękowe, sprzęt gospodarstwa do

Piezoelektryczny pierścień ceramiczny do ultradźwiękowych czujników drgań

Głównymi produktami firmy są ciśnieniowy piezoelektryczny ceramiczny przetwornik ultradźwiękowy, ciśnieniowy piezoelektryczny ceramiczny przetwornik ultradźwiękowy medyczny może układać, piezoelektryczne ceramiczne elementy ceramiczne itp. Produkty te są szeroko stosowane w czyszczeniu ultradźwiękowym, spawaniu ultradźwiękowym, ultradźwiękowym urodzie, sprzęcie gospodarstwa domowego, komunikacji i innych gałęziach przemysłu , rdzeń kluczowych komponentów.

Ceramika piezoelektryczna to funkcjonalny materiał ceramiczny, który może przekształcać energię mechaniczną i energię elektryczną w siebie nawzajem. Efekt elektryczny ciśnienia odnosi się do pewnych mediów poddawanych ciśnieniu mechanicznemu, nawet jeśli ciśnienie jest tak małe, jak drgania akustyczne, ściskanie lub wydłużanie i zmiana kształtu, spowodowane przez ładowanie powierzchni dielektrycznej, co jest dodatnim efektem piezoelektrycznym. Przeciwnie, stosuje się pole elektryczne, medium wytwarza deformację mechaniczną, co nazywa się odwrotnym efektem piezoelektrycznym.

Piezoelektryczne materiały ceramiczne są elektromechanicznymi przetwornikami: mogą przetwarzać energię mechaniczną w energię elektryczną i odwrotnie. Piezoelektryczny materiał ceramiczny jest używany w czujnikach, siłownikach, zapłonie gazu oraz w przetwornikach mocy do zastosowań ultradźwiękowych o dużej mocy.

Piezoelektryczne materiały ceramiczne są używane do przekształcania parametrów mechanicznych, takich jak ciśnienie i przyspieszenie, w parametry elektryczne lub odwrotnie, do przekształcania sygnałów elektrycznych w ruch mechaniczny lub wibracje.

W czujnikach umożliwiają przekształcenie sił, ciśnień i przyspieszeń w sygnały elektryczne oraz w przetworniki ultradźwiękowe i ultradźwiękowe w celu przekształcenia napięć elektrycznych w drgania lub odkształcenia.

Cecha
1. Wysokiej jakości piezoelektryczny wafel ceramiczny gwarantuje mocną i stabilną moc ultradźwiękową;
2. Wysoka wydajność: wysokiej jakości maszyna, wysoka sprawność konwersji elektroakustycznej przy częstotliwościach rezonansowych;

4. Wysoka moc: pod wpływem wstępnie naprężonej śruby, piezoelektryczna energia ceramiczna może osiągnąć najwyższą wartość;
5. Opór cieplny: mała impedancja rezonansowa, niskie ciepło, szeroki zakres temperatur.

Usługa:


Twoje zapytanie dotyczące naszego produktu i ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.
· Dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy oczywiście odpowiedzą na wszystkie pytania w języku angielskim.
· Czas pracy: od 8:30 do 17:30 od poniedziałku do piątku (UTC + 8).
· Projekty OEM i ODM są bardzo mile widziane. Mamy tu silny zespół R&D, który pomoże.
· Twoje stosunki handlowe z nami będą poufne dla osób trzecich.
· Dobra usługa posprzedażna oferowana, wróć, jeśli masz pytanie.

Przedstawienie firmy:


Jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój w dziedzinie ultradźwięków. Założona w 1999 roku, Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w przetwornikach ultradźwiękowych, ultradźwiękowych i ceramice piezoelektrycznej. ultradźwiękowy przetwornik rurowy w nowy produkt, który zamienia ekstremalne niedogodności spowodowane czyszczeniem rurociągów i próżni w łatwe zadanie. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i mieleniu do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w Pekinie w Chinach. Nasza baza produkcyjna znajduje się w Baoding, w prowincji Hebei. Cheng-cheng Weiye ma również dwa oddziały w Shenzhen i Zhangjiagang oraz dwóch przedstawicieli handlowych w Japonii i USA. Obecnie istnieje pięć działów firmy obejmujących badania i rozwój, produkcję, sprzedaż krajową, eksport i obsługę posprzedażną.

Płatność i wysyłka:

Płatność: Normalnie przedpłata 100% T / T przed wysyłką. western union, paypal itp. Kiedy zamawiasz dużą ilość, możemy przedyskutować termin płatności 30% depozytu T / T, 70% płatności salda na podstawie kopii BL. · Czas realizacji produkcji: 5 ~ 7 dni po wpłacie depozytu · Metody wysyłki: morze fracht lub fracht lotniczy · FOB Shipping Port: Tianjin · Jeśli chcesz skorzystać z terminów EXW / CIF / CNF zamiast FOB, proszę określić. W przeciwnym razie cena FOB zostanie podana w zapytaniu.

Zwykle, jeśli ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją za pośrednictwem Fedex Express Economy. Lub zgodnie z żądaniem przesyłanym drogą morską lub inną ekspresową, w zależności od ilości. 

Orzecznictwo:
CE, ISO9001, ROSH


Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.