Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyZanurzalny przetwornik ultradźwiękowy

40Khz 2000W Czyszczenie immersible ultradźwiękowy przetwornik w uszczelnieniu metalowym pudełku

40Khz 2000W Czyszczenie immersible ultradźwiękowy przetwornik w uszczelnieniu metalowym pudełku

Duży Obraz : 40Khz 2000W Czyszczenie immersible ultradźwiękowy przetwornik w uszczelnieniu metalowym pudełku

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $2000-3000
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
materiał: Ze stali nierdzewnej Moc: 2000 W
Częstotliwość: 20-40KHZ Wymiar platformy: 650 x 450 x 100 mm
Orzecznictwo: CE, ISO9001 dostosować: Tak

40Khz 2000W Czyszczenie immersible ultradźwiękowy przetwornik w uszczelnieniu metalowym pudełku

Wpisz: CCWY-2000P

Moc ultradźwiękowa (w): 2000w

Częstotliwość pracy (khz): 20-40

Rozmiar platformy (mm): 650 x 450 x 100

Mechanizm czyszczenia ultradźwiękowego polega na zastosowaniu propagacji ultradźwiękowej w roztworze czyszczącym, gdy ciśnienie promieniowania, kawitacja i efekt akustycznego przesyłu na ciało fizyczne, czyszczenie zabrudzeń w mechanicznym efekcie obierania, może również promować płyn czyszczący i brud reaguje na cel czyszczenia przedmiotów. Częstotliwość urządzenia do czyszczenia ultradźwiękowego wynosi 10 ~ 500 kHz, co zwykle wynosi 20 ~ 50 kHz w zależności od rozmiaru i celu czyszczenia. Wraz ze wzrostem częstotliwości przetwornika ultradźwiękowego, przy użyciu wibratora Langevin, wibrator, grubość wibratora wzdłużnego. W aspekcie miniaturyzacji stosowane są również drgania promieniowe i drgania zginające wibratora kołowego. Czyszczenie ultradźwiękowe stosuje się coraz szerzej w różnych branżach, rolnictwie, sprzęcie AGD, elektronice, samochodach, gumie, druku, samolotach, żywności, szpitalach i badaniach medycznych.


Szybki szczegół

Przetworniki ultradźwiękowe immersible 300W ze stali nierdzewnej:

Ultradźwiękowa płyta wibracyjna typu wejściowego generowana przez generator ultradźwiękowy i dwie płyty sejsmiczne. Nadaje się do umieszczenia w różnych czyszczenia w cylindrze, stają się maszyny do czyszczenia ultradźwiękowego, ultradźwiękowe maszyny do czyszczenia. Wielkość płyty sejsmicznej i kierunek rurki prowadzącej, w zależności od pozycji instalacji, różnej od typu trzęsienia ziemi, bocznego typu sejsmicznego i górnego trzonu, typu uderzeniowego, odpowiednio osiągały różne efekty czyszczenia.Opis

3 głowice ultradźwiękowe zanurzeniowe ze stali nierdzewnej :

* przyjmuje reprezentuje współczesny świat zaawansowany poziom inwersyjnego generatora ultradźwiękowego IGBT.

Użyj importowanych komponentów mocy IGBT *, spraw, by generator ultradźwiękowy niezawodności i częstotliwości śledził seks z jakościowym skokiem.

* importowana struktura ze stali nierdzewnej, odporna na kwasy i alkalia, atrakcyjna i trwała.

* ultradźwiękowa płyta wibracyjna z generatorem ultradźwiękowym do rozszczepienia, z podłączeniem linii wysokiej częstotliwości, użytkowanie i konserwacja są wygodne.

* powierzchnia montażowa dla elastyczności, zgodnie z potrzebą powierzchniowej szyby sejsmicznej na powierzchni promieniowej zamontowanej na spodniej stronie koryta czyszczącego, bocznej lub górnej powierzchni.

Moc wyjściowa ultradźwiękowego immersible przetwornika i generatora nie ma wpływu na głębokość roztworu, pojemność kąpieli, zmiany temperatury roztworu i tak dalej.

Dzięki konstrukcyjnemu ultradźwiękowemu przetwornikowi i generatorze ultradźwiękowemu zakres zastosowań jest szerszy niż w przypadku konwencjonalnych urządzeń przetworników. Najlepiej pasuje do czyszczenia podciśnieniowego i wysokociśnieniowego oraz obróbki chemicznej.

Ma jeden i pół do dwóch razy żywotność można utrzymać w porównaniu z konwencjonalnym sprzętem przetwornika.

 


Aplikacje

Przetworniki ultradźwiękowe immersible 300W ze stali nierdzewnej:

Jest szeroko stosowany w dziedzinie czyszczenia ultradźwiękowego, biochemii, przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. W przemyśle biochemicznym rurowy sprzęt przetwornika może być stosowany do emulgowania, separacji, homogenizacji, rafinacji i reakcji katalitycznej i może zwiększać zdolność produkcyjną. Rurowy sprzęt przetwornika odgrywa ważną rolę w równomiernym mieszaniu homogenatów podczas przetwarzania żywności. W przemyśle chemicznym nadaje się do czyszczenia rurociągów, zbiorników i kotłów. Katalizujący efekt ultradźwiękowy jest dość oczywisty, gdy rurowy sprzęt przetwornika jest używany do udoskonalania oleju do usuwania oleju i oleju palmowego do biodiesla, ponieważ wydajność można poprawić ponad dziesięciokrotnie. Dlatego będzie miał rozległe zastosowania w przemyśle petrochemicznym.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.