Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyPiezo Ceramic Element

Miedź Elektroda Piezoelektryczny element do czyszczenia ultradźwiękowego i przetwornika spawalniczego

Miedź Elektroda Piezoelektryczny element do czyszczenia ultradźwiękowego i przetwornika spawalniczego

Duży Obraz : Miedź Elektroda Piezoelektryczny element do czyszczenia ultradźwiękowego i przetwornika spawalniczego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: RoSH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 ~ 50
Szczegóły pakowania: normalne pakowanie
Czas dostawy: 30 dni
Możliwość Supply: 1000 SZTUK + miesięcznie
Szczegółowy opis produktu

Kromka elektrody miedzianej do czyszczenia ultradźwiękowego i przetwornika spawalniczego


Piezoelektryczne materiały ceramiczne są używane do przekształcania parametrów mechanicznych, takich jak ciśnienie i przyspieszenie, w parametry elektryczne lub odwrotnie, w celu przekształcenia sygnałów elektrycznych w ruch mechaniczny lub drgania.

W czujnikach umożliwiają przekształcanie sił, ciśnień i przyspieszeń w sygnały elektryczne, a także w przetworniki ultradźwiękowe i soniczne, które przekształcają napięcia elektryczne w wibracje lub odkształcenia.


Piezo Cylinders (Tubes)
Piezoelektryczne ultradźwiękowe przetworniki powietrza
Dźwięk ultradźwiękowy, pod wodą

Pierścień piezoelektryczny przetwornik ceramiczny jest szeroko stosowany do hydrofonu, czujnika podwodnego, sonaru itp.
Więcej specjalnej ceramiki piezoelektrycznej można wykonać na życzenie klienta.
Nasz zespół zapewni profesjonalną technologię piezoelektryczną.

1. Wysoka odporność na korozję, długi czas pracy
2. Zawiera dyski, cylinder, pierścień, rurkę

ODPOWIEDZI FIZYCZNE

1. Powód istnienia piezoelektryczności?
Zasadnicza jednostka, która jest romboidalną lub sześcienną klatką zbudowaną z atomów, występuje w niektórych strukturach sieci atomowej. Wewnątrz komórki klatka odpowiada za utrzymanie pojedynczego, półmobilnego jonu, który ma liczne stany położenia kwantowego. Przez zastosowanie pola elektrycznego lub przez zniekształcenie klatki (zastosowanego odkształcenia), stan słupkowy jonów będzie konsekwentnie zmieniać się. Podstawa lub transformacja do wewnętrznego pola elektrycznego przesuwa się z mechanicznego odkształcenia przez sprzężenie między klatką a centralnym jonem.

2. W jaki sposób można polerować i depolować w materiałach piezoceramicznych? Wyjaśniać się?
Piezoceramiki powinny zostać poddane silnemu polu elektrycznemu przez pewien czas w celu wyrównania losowo zorientowanych mikro-dipoli w ich właściwym składzie, ponieważ skład chemiczny nie jest po prostu odpowiedzialny za właściwości piezoelektryczne ceramiki. Nazywa się to "polingiem" z powodu wyrównania wynikającego z zastosowania wysokiego napięcia. na mikro-dipole wywierany jest "stres przemieszczania" spowodowany zastosowaniem pola elektrycznego w przeciwnym kierunku, o ile zostanie wypróbowany. Istnieje tylko tymczasowa zmiana polaryzacji, jeśli pole niskiego poziomu zostanie zastosowane, ponieważ odskakuje po usunięciu. Istnieje również częściowa degradacja polaryzacji wraz z częściową utratą właściwości przy zastosowaniu średnich pól. Jeśli zastosowane zostaną wysokie pola, nastąpi polaryzacja w przeciwnym kierunku.

3. Czy istnieje możliwość zastosowania siłowników piezoceramicznych w temperaturach kriogenicznych?
Odpowiedź brzmi tak. Od zera do zera stopni Kelvina, siłowniki allpiezo nadal działają, chociaż może wydawać się sprzeczne z intuicją. Ponieważ pola elektryczne nie mogą być zmieniane w ogóle przez temperaturę, a międzyatomowe pola elektryczne są podstawą efektu piezoelektrycznego, najczęstsze piezoceramiki zmniejszają się ze względu na sprzęganie piezoelektryczne w postaci spadku temperatury. Co najważniejsze, ruch większości materiałów spada do około jednej siódmej, mierzonej w pomieszczeniu w ciekłych helowych temperaturach.

ODPOWIEDZI HANDLOWO-PRZYGOTOWAWCZE
1.Jakie są procesy cięcia arkuszy zwojowych w pożądane rozmiary?
Specjalna piła diamentowa służy do cięcia ceramiki. Za pomocą prostej krawędzi lub żyletki można wycinać małe prototypowe części z arkusza blachy piezoceramicznej w celu uzyskania kontrolowanego pęknięcia i oceny powierzchni piezoelektrycznej. Ta metoda daje powtarzalne cięcia lub jednostronne części nawet w praktyce. To jest coś, co kiedyś musi sam wybrać.

2. Jaki jest proces łączenia piezoceramicznego z różnymi strukturami?
W wielu zastosowaniach pomocne są dwie części epoksydowe i cyjanoakrylowe. Aby uzyskać lepsze wyniki, należy objaśnić swoje wymagania dotyczące bode specjaliście lub skontaktować się z producentem tych materiałów. Operacje obejmują:

  1. Metalowe powierzchnie do połączenia
  2. Temperatura działania
  3. Jakiekolwiek nietypowe naprężenia ścinające

3. Czy w arkuszach piezoceramicznych jest jakaś prawda naprawdę delikatna?
Należy zachować ostrożność podczas obchodzenia się z piezoceramicznym arkuszem pojedynczym, ponieważ są one bardzo delikatne. Rozpadną się, jeśli zostaną upuszczone, a po nałożeniu metalowej podkładki w celu połączenia ze sobą dwóch piezoelektrycznych arkuszy, arkusze piezoelektryczne stają się wystarczająco mocne, aby można je było upuścić, nie ulegając uszkodzeniu, tak jak większość standardowych elementów gnących.

4. Jaki jest proces łączenia elektrycznego piezoceramicydu w dół?
Pomiędzy częścią piezoelektryczną a metalowym podłożem najskuteczniejszą techniką jest wytworzenie przewodzącego wiązania. Jeden przewód elektryczny jest połączony z zewnętrzną stroną arkusza piezoceramicznego, podczas gdy na elektrycznym przewodzie jest połączony z podłożem, zwłaszcza gdy podłoże jest z tworzywa sztucznego lub szkła. W miejscu wadliwej ceramiki potrzebny jest drut do lutowania. Podczas kodowania arkusza piezoelektrycznego do podłoża należy użyć spójnego "zwisu", "naczynia", "wycięcia", aby drut mógł mieć miejsce.

5. Usunięcie elektrody
Elektrodę można usunąć kilkoma metodami, które obejmują piaskowanie, ablację laserową, trawienie chemiczne i piaskowanie

ODPOWIEDZI TECHNOLOGICZNE PIEZO

1. Jaki jest proces eliminowania wibracji przez piezoceramik?
Proces tłumienia drgań można osiągnąć poprzez przymocowanie dwóch arkuszy piezoceramicznych do zewnętrznej powierzchni obiektu. Powinny znajdować się blisko punktu (w belce), gdzie należy kontrolować niepożądane zginanie. Pierwszy arkusz służy do pomiaru odkształcenia powierzchni. Dane z czujnika odkształcenia są umieszczane w inteligentnym pudełku. Ten gadżet steruje wzmacniaczem mocy, który w konsekwencji napędza drugi arkusz. W rezultacie mechanicznie wywołany ruch z drugiego arkusza wytwarza drgania w strukturze, które przeciwdziałają innym drganiom.

2. Czy istnieje możliwość, że technologia Piezo zastąpi technologię magnetyczną w przyszłości?
Możliwość zastosowania technologii Piezo zastępującej technologię magnetyczną nie jest możliwa. Technologia magnetyczna oparta jest na sile bez fizycznego kontaktu. Z drugiej strony, technologia piezoelektryczna wywodzi się wyłącznie z sił mających bezpośredni kontakt z ciałami. Na przykład, siłowniki piezoelektryczne mają zdolność przestarzałych elektromagnesów. Są jednak cięższe, dlatego jest wysoce nieprawdopodobne, że technologia magnetyczna zostanie zapomniana z powodu technologii Piezo. Główne zainteresowanie siłownikami Piezo wynika z faktu, że solenoidy mogą pracować na mniejszej mocy

Przedstawienie firmy:
Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.
W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.

Zapłata:
Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :
Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:
CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2020 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.