Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyMaszyna do czyszczenia ultradźwiękowego

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów supplier Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów supplier Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów supplier Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów supplier

Duży Obraz : Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego 6L podgrzewana z zegarem zegarmistrzowskim Biżuteria do czyszczenia okularów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY-6L

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $210-$220
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5000 miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Modelu: CCWY-6L Napięcie (V): 220V
Moc ultradźwiękowa: 150W Moc grzewcza: 300W
aplikacji: maszyna do czyszczenia przemysłowego1L, 1.3L, 2L, 3L 6L 9L 13L 20L 27L Ultradźwiękowa podgrzewany ultradźwiękowa z zegarem zegarmistrzowskim Zegarek jubilerski Cleaner

SPECYFIKACJA

Model CCWY-6L
Napięcie AC100 ~ 120 V, 40 Hz
AC220 ~ 240 V, 40 Hz
Częstotliwość 40 kHz
Moc 150 W
Moc grzewcza 300 W
Pojemność baku 6L
Rozmiar zbiornika (mm) 300 × 155 × 150 (Dł. × szer. × wys.)
Całkowity rozmiar (mm) 422 × 275 × 390 (Dł. × szer. × wys.)
Masa jednostkowa 7 kg
Pokrywa Mieć
Ogrzewanie Mieć
Drenaż Mieć
Kosz czyszczący OpcjonalnySzybkie szczegóły ultradźwięku:

Myjka ultradźwiękowa to urządzenie sterowane mikroprocesorem, które wykorzystuje ultradźwięki lub fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do czyszczenia biżuterii i innych delikatnych przedmiotów. Czyszczenie ultradźwiękowe opiera się na kawitacji wywołanej sygnałami wibracyjnymi fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości w płynie. Mikroskopijne pęcherzyki, które rozszerzają się i szybko zapadają, powodują kawitację, która powoduje skuteczne działanie czyszczące na czyszczonym przedmiocie. Dodatkowo pęcherzyki są wystarczająco małe, aby przeniknąć nawet do mikroskopijnych szczelin, czyszcząc je dokładnie i konsekwentnie.

Wysoka wydajność pozwala zaoszczędzić rozpuszczalnik do czyszczenia, energię cieplną, miejsce pracy i pracę!

Trzy zestawy wbudowanych mocnych przetworników mogą wzmocnić moc ultradźwiękową i uzyskać lepszy efekt czyszczenia. Wykorzystanie programu cyfrowego w myjce ultradźwiękowej do sterowania urządzeniem, w zależności od ilości i stanu przedmiotów, które mają być czyszczone, aby wybrać czas cyklu roboczego. W rezultacie jest bardziej wygodny i wydajny niż mycie rąk, czyszczenie parą, czyszczenie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem lub inne maszyny.

Zaawansowany oczyszczony zbiornik ze stali nierdzewnej, aby uniknąć korozji wodnej i utrzymać zbiornik zawsze na nowo.

(Dla porównania, zwykłe zbiorniki do czyszczenia ze stali nierdzewnej będą zabrudzone na skutek długotrwałego używania zabrudzonej wody po korozji i trudno je usunąć).Zastosowania środka czyszczącego ultradźwiękowego :

We wszystkich metodach czyszczenia, czyszczenie ultradźwiękowe jest najwyższą wydajnością, efektem jednego z najlepszych, więc ultradźwiękowe czyszczenie może osiągnąć taki efekt, z unikalną zasadą działania i metody czyszczenia blisko związane. Wiemy, w produkcji i życiu, trzeba oczyścić wiele rzeczy, trzeba oczyścić i typ ogniwa również wiele, na przykład: usunąć zanieczyszczenia, pogłębić obiekty drobne dziury, powszechne ręczne czyszczenie obcych obiektów i schroniska niewątpliwie nie może spełniają wymagania, nawet czyszczenie parą wodną i czyszczenie strumieniem wody pod ciśnieniem nie może spełnić wymogu wysokiego stopnia czystości, obiekty do mycia ultradźwiękowego mogą również osiągnąć bakterie zabijające, rozpuszczalne zanieczyszczenia organiczne, uniknąć korozji, dlatego czyszczenie ultradźwiękowe jest coraz częściej stosowane w wiele pól:

(1) przemysł maszynowy: usuwanie oleju antykorozyjnego, pomiar czyszczenia; Części mechaniczne odpuszczanie oleju, Silnik, gaźnik i części samochodowe do czyszczenia, Filtry, czyszczenie filtra, itp.

(2) przemysł obróbki powierzchni: wstępne usuwanie oleju, usuwanie jonów przed czyszczeniem; Proces fosforowy; Usuń osadzanie się węgla; Usuń skórkę tlenkową; Usuń polerujący związek; Obróbka powierzchni do obróbki przedmiotów metalowych itp.

(3) przemysł oprzyrządowania: precyzyjne części o wysokim stopniu czystości czyszczenie przed montażem itp.

(4) przemysł elektroniczny: płytka z obwodami drukowanymi, z wyjątkiem kalafonii, miejsca spawania, styki wysokociśnieniowe, takie jak mechaniczne części elektroniczne do czyszczenia itp.

(5) przemysł medyczny: sprzęt medyczny do czyszczenia i dezynfekcji, sterylizacji, czyszczenia eksperymentalnych naczyń itp.

(6) przemysł półprzewodnikowy: układ półprzewodnikowy o wysokim stopniu czystości.

(7) najpierw zegary, przemysł dekoracji: usuń olej, brud, warstwę utleniającą, polerowanie itp.

(8) przemysłu chemicznego, biologicznego: eksperyment naczynia czystości, dzieli brudne.

(9) przemysł optyczny: usuwanie oleju optycznego, z wyjątkiem pocenia, czyszczenia sadzy itp.

(10) przemysłu włókienniczego: czyszczenie wrzeciona tekstylnego, dyszy przędzalniczej itp.

(11) produkty petrochemiczne: koparka do czyszczenia siatki metalowej i pojemnik na chemikalia, czyszczenie przełączników itp.

 • Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej .
 • Czyszczenie ultradźwiękowe i ogrzewanie mogą działać w tym samym czasie.
 • Wysokowydajne czyszczenie cząsteczek malusieńki.
 • Idealny do czyszczenia longhole, finedraw i schronienia części lub przedmiotu obrabianego, bez potrzeby dotykania płynu czyszczącego rękami.
 • Duży zegar cyfrowy i wyświetlacz temperatury zapewniają precyzyjny czas prania i regulację temperatury.
 • Certyfikaty CE, FCC i RoHS.
 • Wbudowany Potężny przetwornik może wzmocnić moc ultradźwiękową i uzyskać lepszy efekt czyszczenia
 • Kosz czyszczący ze stali nierdzewnej do czyszczenia niektórych małych przedmiotów, które wymagają mniej tarcia, może zmniejszyć tarcie między małymi przedmiotami a zbiornikiem.
 • Osłona ze stali nierdzewnej z uchwytem, ​​aby zapobiec dyfuzji ciepła wody.
 • Drains with Flow Control Valve dla łatwego czyszczenia i płukania
 • Gumowe nóżki antypoślizgowe.
 • Do ogólnego czyszczenia używaj tylko wody z kranu, możesz również dodać około 5-10 ML detergentu do wody, aby zwiększyć efekt mycia w razie potrzeby.
 • Oszczędzaj rozpuszczalnik do czyszczenia, energię cieplną, miejsce pracy i siłę roboczą.

 


Przewaga nad ultradźwiękami:
W porównaniu z innymi metodami czyszczenia, ultradźwiękowe maszyny czyszczące wykazały dużą przewagę. Szczególnie w specjalizacji przedsiębiorstwo produkujące kolektywizację, stopniowo z maszynami do czyszczenia ultradźwiękowego zastąpiło tradycyjne metody płukania, szorowania, płukania ciśnieniowego, czyszczenia wibracyjnego i czyszczenia parowego. Ultradźwiękowe zastosowanie wysokiej wydajności i wysokiej czystości, dzięki falom dźwiękowym w średniej transmisji są produkowane, gdy przenikalność i fala uderzeniowa kawitacji. Tak łatwo, ze skomplikowanym wyglądem, wewnętrzną wnęką i drobnymi pustymi częściami, czystymi, dla większości procesów usuwania rdzy, rdzy, fosforanowania, takich jak ultradźwięki pod działaniem zaledwie dwóch lub trzech minut do końca, jego prędkość niż metoda tradycyjna może poprawić kilka razy do kilkudziesięciu razy, czystość może osiągnąć wysoki standard, co w wielu przypadkach powoduje, że jakość powierzchni i wydajność produktu wymagają większych okazji, tym więcej gablot z innymi metodami obróbki jest trudnych do osiągnięcia lub niezastąpionych rezultatów.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.