Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyReaktor ultradźwiękowy

Reaktor rurowy ze stopu tytanu, reaktor ultradźwiękowy 25khz 2000w płyn wibracyjny

Reaktor rurowy ze stopu tytanu, reaktor ultradźwiękowy 25khz 2000w płyn wibracyjny

Duży Obraz : Reaktor rurowy ze stopu tytanu, reaktor ultradźwiękowy 25khz 2000w płyn wibracyjny

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $2000-3000
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu

Reaktor rurowy ze stopu tytanu, reaktor ultradźwiękowy 25khz 2000w płyn wibracyjny


Szybki szczegół

Ultradźwiękowy przetwornik rurowy ze stopu tytanu:

Ultradźwiękowy pręt wibracyjny jest użycie ultradźwięków w procesie transmisji o istnieniu cyklu dodatniego i ujemnego ciśnienia, w fazie dodatniej, wycisnął cząsteczki medium, zwiększyć gęstość pierwotnego medium; faza negatywna, średnia cząstkowa rzadka, dyskretna, spadek średniej gęstości. Ultradźwiękowy pręt wibracyjny może wynosić około 360 stopni, nawet wytwarzając ultradźwięki, a energia wyjściowa z poziomu cieczy, temperatury i innych efektów zmiany obciążenia, ultradźwiękowy pręt wibracyjny składa się z ultradźwiękowego przetwornika wysokiej mocy, klaksonu i głowicy narzędziowej (nadajnik), używany do generować wibracje ultradźwiękowe i energię drgań przekazywaną do cieczy. Przetwornik przetwarza energię elektryczną na energię mechaniczną, tj. Falę ultradźwiękową. Jego kształt jest przetwornikiem w podłużnym ruchu tam i z powrotem, amplituda jest zwykle w kilku mikronach. Taka gęstość mocy amplitudy nie jest wystarczająca, nie można jej użyć bezpośrednio. Pasek amplitudy zgodnie z projektem musi zwiększać amplitudę, izolację roztworu reakcyjnego i przetwornika, ale także odgrywać rolę w utrwalaniu całego systemu drgań ultradźwiękowych. Model użytkowy jest połączony z prętem zmiennym o amplitudzie, a energia ultradźwiękowa jest przesyłana do głowicy narzędzia przez pręt zmienny o amplitudzie, a następnie energia ultradźwiękowa jest przesyłana do cieczy reakcji chemicznej przez głowicę narzędzia.Opis

Ultradźwiękowy przetwornik rurowy ze stopu tytanu :

Ponieważ kawitacja występuje na wszystkich zewnętrznych obszarach rury, dystrybucja energii ultradźwiękowej w zbiorniku jest bardzo jednorodna, z doskonałym efektem czyszczenia.
Na moc wyjściową rurowego wyposażenia przetwornika nie ma wpływu głębokość roztworu, pojemność kąpieli, zmienność temperatury roztworu i tak dalej.
Dzięki strukturalnym urządzeniom rurowym zakres zastosowań jest szerszy niż w przypadku konwencjonalnych urządzeń przetworników. Najlepiej pasuje do czyszczenia podciśnieniowego i wysokociśnieniowego oraz obróbki chemicznej.
Ma jeden i pół do dwóch razy żywotność można utrzymać w porównaniu z konwencjonalnym sprzętem przetwornika.
Okrągły kształt pozwala na bardzo proste ustawienie w każdym miejscu, dzięki czemu zaprojektowanie wanny jest proste.
Struktura rury gwarantuje wodoszczelność.


Zastosowania ultradźwiękowego przetwornika 15KHZ 1300 W z tytanu :

Jest szeroko stosowany w dziedzinie czyszczenia ultradźwiękowego, biochemii, przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. W przemyśle biochemicznym rurowy sprzęt przetwornika może być stosowany do emulgowania, separacji, homogenizacji, rafinacji i reakcji katalitycznej i może zwiększać zdolność produkcyjną. Rurowy sprzęt przetwornika odgrywa ważną rolę w równomiernym mieszaniu homogenatów podczas przetwarzania żywności. W przemyśle chemicznym nadaje się do czyszczenia rurociągów, zbiorników i kotłów. Katalizujący efekt ultradźwiękowy jest dość oczywisty, gdy rurowy sprzęt przetwornika jest używany do udoskonalania oleju do usuwania oleju i oleju palmowego do biodiesla, ponieważ wydajność można poprawić ponad dziesięciokrotnie. Dlatego będzie miał rozległe zastosowania w przemyśle petrochemicznym.


Dane techniczne ultradźwiękowego przetwornika rurowego ze stopu tytanu :


Ultradźwiękowy przetwornik rurowy ze stopu tytanu :

◊ Wysoka wydajność
◊ Wysoka amplituda:
◊ Dobra odporność na ciepło
◊ Dobra konstrukcja:

Przedstawienie firmy:

Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.

W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.

Zapłata:

Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :

Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Certyfikacja: ø

CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.