Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyZanurzalny przetwornik ultradźwiękowy

Ultradźwiękowe przetworniki ultradźwiękowe z metalową obudową ze stali nierdzewnej 316L

Ultradźwiękowe przetworniki ultradźwiękowe z metalową obudową ze stali nierdzewnej 316L

Duży Obraz : Ultradźwiękowe przetworniki ultradźwiękowe z metalową obudową ze stali nierdzewnej 316L

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $600-3000
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu

Ultradźwiękowe przetworniki ultradźwiękowe z metalową obudową ze stali nierdzewnej 316L

Typ: CCWY-300P

Moc ultradźwiękowa (w): 300w

Częstotliwość pracy (khz): 20-40

Rozmiar platformy (mm): 300x190x100

Można go włączyć do istniejących zbiorników o dowolnej wielkości i przekształcić go w zbiornik ultradźwiękowy. Jest kontrolowany przez nasz wyjątkowy generator Pulse Swept Power®. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób możemy go stworzyć dla potrzeb Twojego immersible przetwornika.

 

Gama zanurzeniowych przetworników Skymen dostępna jest w różnych rozmiarach mocy ultradźwiękowej i częstotliwościach roboczych. Możemy wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od wymagań dotyczących czyszczenia i wielkości zbiornika. Imersible ultrasonic przetworniki są przenośne i mogą być przenoszone z jednego zbiornika do drugiego, jeśli jest to wymagane. Są najbardziej odpowiednie, gdy masz już zbiornik zainstalowany w procesie produkcyjnym lub możemy dostarczyć kompletny system, w tym zbiornik.


Szybki szczegół

Przetworniki ultradźwiękowe immersible 300W ze stali nierdzewnej:

Ultradźwiękowa płyta wibracyjna typu wejściowego generowana przez generator ultradźwiękowy i dwie płyty sejsmiczne. Nadaje się do umieszczenia w różnych czyszczenia w cylindrze, stają się maszyny do czyszczenia ultradźwiękowego, ultradźwiękowe maszyny do czyszczenia. Wielkość płyty sejsmicznej i kierunek rurki prowadzącej, w zależności od pozycji instalacji, różnej od typu trzęsienia ziemi, bocznego typu sejsmicznego i górnego trzonu, typu uderzeniowego, odpowiednio osiągały różne efekty czyszczenia.Opis

3 głowice ultradźwiękowe zanurzeniowe ze stali nierdzewnej :

* przyjmuje reprezentuje współczesny świat zaawansowany poziom inwersyjnego generatora ultradźwiękowego IGBT.

Użyj importowanych komponentów mocy IGBT *, spraw, by generator ultradźwiękowy niezawodności i częstotliwości śledził seks z jakościowym skokiem.

* importowana struktura ze stali nierdzewnej, odporna na kwasy i alkalia, atrakcyjna i trwała.

* ultradźwiękowa płyta wibracyjna z generatorem ultradźwiękowym do rozszczepienia, z podłączeniem linii wysokiej częstotliwości, użytkowanie i konserwacja są wygodne.

* powierzchnia montażowa dla elastyczności, zgodnie z potrzebą powierzchniowej szyby sejsmicznej na powierzchni promieniowej zamontowanej na spodniej stronie koryta czyszczącego, bocznej lub górnej powierzchni.

Moc wyjściowa ultradźwiękowego immersible przetwornika i generatora nie ma wpływu na głębokość roztworu, pojemność kąpieli, zmiany temperatury roztworu i tak dalej.

Dzięki konstrukcyjnemu ultradźwiękowemu przetwornikowi i generatorze ultradźwiękowemu zakres zastosowań jest szerszy niż w przypadku konwencjonalnych urządzeń przetworników. Najlepiej pasuje do czyszczenia podciśnieniowego i wysokociśnieniowego oraz obróbki chemicznej.

Ma jeden i pół do dwóch razy żywotność można utrzymać w porównaniu z konwencjonalnym sprzętem przetwornika.

 


Aplikacje

Przetworniki ultradźwiękowe immersible 300W ze stali nierdzewnej:

Jest szeroko stosowany w dziedzinie czyszczenia ultradźwiękowego, biochemii, przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. W przemyśle biochemicznym rurowy sprzęt przetwornika może być stosowany do emulgowania, separacji, homogenizacji, rafinacji i reakcji katalitycznej i może zwiększać zdolność produkcyjną. Rurowy sprzęt przetwornika odgrywa ważną rolę w równomiernym mieszaniu homogenatów podczas przetwarzania żywności. W przemyśle chemicznym nadaje się do czyszczenia rurociągów, zbiorników i kotłów. Katalizujący efekt ultradźwiękowy jest dość oczywisty, gdy rurowy sprzęt przetwornika jest używany do udoskonalania oleju do usuwania oleju i oleju palmowego do biodiesla, ponieważ wydajność można poprawić ponad dziesięciokrotnie. Dlatego będzie miał rozległe zastosowania w przemyśle petrochemicznym.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.