Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyPłytka ceramiczna piezo

Ultradźwiękowy piezoelektryczny talerz ceramiczny do produkcji przetwornika i czujnika drgań

Ultradźwiękowy piezoelektryczny talerz ceramiczny do produkcji przetwornika i czujnika drgań

Ultradźwiękowy piezoelektryczny talerz ceramiczny do produkcji przetwornika i czujnika drgań supplier Ultradźwiękowy piezoelektryczny talerz ceramiczny do produkcji przetwornika i czujnika drgań supplier

Duży Obraz : Ultradźwiękowy piezoelektryczny talerz ceramiczny do produkcji przetwornika i czujnika drgań

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BJCCWY
Orzecznictwo: ISO9001 ; ROSH
Numer modelu: P-44

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Przypadek eksportu
Czas dostawy: 3-7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1-5000
Szczegółowy opis produktu

Ultradźwiękowa ceramika piezoelektryczna do produkcji przetwornika i czujnika drgań

Głównymi produktami firmy są ciśnieniowe piezoelektryczne ceramiczne przetworniki ultradźwiękowe, ciśnieniowe piezoelektryczne ceramiczne medyczne ultradźwiękowe przetworniki mogą chip, piezoelektryczne ceramiczne elementy ceramiczne itp. Produkty te są szeroko stosowane w myciu ultradźwiękowym, zgrzewaniu ultradźwiękowym, ultradźwiękowej piękności, sprzęcie AGD, komunikacji i innych gałęziach przemysłu , rdzeń kluczowych komponentów.

Ceramika piezoelektryczna jest funkcjonalnym materiałem ceramicznym, który może nawzajem przekształcać energię mechaniczną i energię elektryczną. Efekt elektryczny pod ciśnieniem odnosi się do określonych mediów poddanych ciśnieniu mechanicznemu, nawet jeśli ciśnienie jest tak małe, jak drgania akustyczne, ściskanie lub wydłużanie i zmiana kształtu, spowodowane ładowaniem powierzchni dielektryka, co jest dodatnim efektem piezoelektrycznym. Przeciwnie, pole elektryczne zostanie zastosowane, medium wytworzy mechaniczne odkształcenie, które nazywa się odwrotnym efektem piezoelektrycznym.

Piezoelektryczne materiały ceramiczne są przetwornikami elektromechanicznymi: mogą przekształcać energię mechaniczną w energię elektryczną i odwrotnie. Piezoelektryczny materiał ceramiczny od nas jest używany w czujnikach, siłownikach, zapłonach gazowych i przetwornikach mocy do zastosowań ultradźwiękowych dużej mocy.

Piezoelektryczne materiały ceramiczne są używane do przekształcania parametrów mechanicznych, takich jak ciśnienie i przyspieszenie, w parametry elektryczne lub odwrotnie, w celu przekształcenia sygnałów elektrycznych w ruch mechaniczny lub drgania.

W czujnikach umożliwiają przekształcanie sił, ciśnień i przyspieszeń w sygnały elektryczne, a także w przetworniki ultradźwiękowe i soniczne, które przekształcają napięcia elektryczne w wibracje lub odkształcenia.

Cecha
1. Wysokiej jakości piezoelektryczny wafel ceramiczny gwarantuje mocną i stałą moc ultradźwięków;
2. Wysoka wydajność: wysokiej jakości maszyna, wysoka efektywność konwersji elektroakustycznej na częstotliwościach rezonansowych;

4. Wysoka moc: pod wpływem wkrętu ze sprężarką można osiągnąć maksymalnie piezoelektryczną energię ceramiczną;
5.Heat-resistance: mała impedancja rezonansowa, niskie ciepło, szeroki zakres temperatur.

Usługa:


Twoje zapytanie dotyczące naszego produktu i ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.
· Dobrze wyszkolony i doświadczony personel odpowie oczywiście na wszystkie twoje pytania po angielsku.
· Czas pracy: od 8:30 do 17:30, od poniedziałku do piątku (UTC + 8).
· Projekty OEM i ODM są bardzo mile widziane. Mamy tutaj silny zespół ds. Badań i rozwoju.
· Twoje relacje biznesowe z nami będą poufne wobec osób trzecich.
· Dobry serwis posprzedażowy oferowany, proszę wrócić, jeśli masz pytanie.

Przedstawienie firmy:


Jesteśmy oddani do badań i rozwoju w dziedzinie ultradźwięków Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w przetwornikach ultradźwiękowych, ultradźwiękowy aparat i ceramiki piezoelektrycznej.Niezwykle w 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy ultradźwiękowy sprzęt z rurkowym przetwornikiem do nowego produktu, który zamienia ekstremalne niedogodności spowodowane przez rurociągi i odkurzanie w łatwy sposób. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w Pekinie w Chinach. Nasza baza produkcyjna znajduje się w Baoding w prowincji Hebei. Cheng-cheng Weiye ma również dwa oddziały w Shenzhen i Zhangjiagang oraz dwóch przedstawicieli handlowych w Japonii i USA. Obecnie istnieje pięć działów firmy obejmujących badania i rozwój, produkcję, sprzedaż krajową, eksport i obsługę posprzedażną.

Płatność i wysyłka:

Płatność: Zwykle przedpłacone 100% T / T depozytu przed wysyłką. western union, paypal itp. Kiedy zamawiasz dużą ilość, możemy przedyskutować termin płatności 30% T / T depozytu, 70% salda płatności z kopią BL. · Czas realizacji produkcji: 5 ~ 7 dni po wpłacie depozytu · Metody wysyłki: morze fracht lub fracht lotniczy · FOB Shipping Port: Tianjin · Jeśli chcesz zająć się terminem EXW / CIF / CNF zamiast FOB, proszę określić. W przeciwnym razie cena FOB zostanie podana w zapytaniu.

Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości. 

Orzecznictwo:
CE, ISO9001, ROSH


Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.