Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyMaszyna do czyszczenia ultradźwiękowego

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 0.05kw Supersonic For Jewelry

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 0.05kw Supersonic For Jewelry

Duży Obraz : Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 0.05kw Supersonic For Jewelry

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $2000-3100
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Kolor: BiałyMaszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 0.05Kw Supersonic Cleaner do biżuterii

Szybki szczegół

Ultrasonic Cleaner:

Pewna częstotliwość fal dźwiękowych w roli ciekłego medium w środku może odgrywać rolę, ta czyszcząca obrabiarka jest technologią czyszczenia, ponieważ od pojawienia się, otrzymała uwagę ze wszystkich dziedzin życia. Użycie mycia ultradźwiękowego znacznie poprawia efektywność pracy i efekt czyszczenia, przeszłość, czyszczenie ślepy kąt, ślepe otwory i wszelkie trudno dostępne schronienia zło ludzie i praktyki zawsze sprawiają, że ludzie czują się zagubieni, ultradźwiękowe czyszczenie rozwoju i użytkowania sprawiają, że ta praca z względną łatwością. W ostatnich latach, wraz z szybkim rozwojem technologii elektronicznej, czyszczenie ultradźwiękowe z naszej codziennej pracy nierozłączne, ultradźwiękowe czyszczenie maszyn przez kilka generacji ewolucji, technologia bardziej zaawansowane, efekt jest bardziej niezwykły, również, cena również coraz bardziej akceptowane w zawodach stopniowo jest szeroko stosowany.

Fala ultradźwiękowa porusza się z czterotysięcznymi wibracjami w przewodzeniu płynów, ponieważ ultradźwięki są rodzajem fali ściskania, w promowaniu użycia mediów będą zmiany ciśnienia cieczy spowodowane niezliczonymi drobnymi pęcherzykami, powodują próżnię efektu kawitacji, podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego pęcherzyków, będzie miał potężny wpływ, a ultradźwiękowy posiada działanie emulgujące i neutralizujące, można skuteczniej zapobiegać zmywaniu smaru w celu przymocowania umytego obiektu.

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowego ze stali nierdzewnej 0.05Kw Supersonic Cleaner do biżuterii


Opis

Ultrasonic Cleaner:
Ultradźwiękowy przerywacz komórek może być użyty do rozbicia komórek zwierzęcych lub roślinnych, bakterii, gemmy lub tkanki lub rozproszenia rzadkiej ziemi i różnych rodzajów nieorganicznego proszku mineralnego. Jest to idealne urządzenie do przyspieszania reakcji chemicznych, biologicznych lub fizycznych i odgazowania cieczy.
Ultradźwiękowy przerywacz komórek może przygotować emulsoid o wielkości 1/100 mikronów, ujednorodnić mieszankę trudną do wymieszania, polimeryzować pewne substancje i oddzielić inne. Ogólnie mówiąc, może on przetwarzać różne funkcje, takie jak destylacja, rozbijanie, emulgowanie, homogenizacja, solequoid, odchylenie, aerozol, przyspieszenie eks- pukcji i krystalizacji oraz przygotowanie różnych rodzajów próbek biologicznych pod mikroskopem elektronowym.


Aplikacje

Ultrasonic Cleaner:

We wszystkich metodach czyszczenia, czyszczenie ultradźwiękowe jest najwyższą sprawnością, efektem jednego z najlepszych, więc ultradźwiękowe czyszczenie może osiągnąć taki efekt, z unikalną zasadą działania i metody czyszczenia blisko związane. Wiemy, w produkcji i życiu, trzeba oczyścić wiele rzeczy, trzeba oczyścić i typ ogniwa również wiele, na przykład: usunąć zanieczyszczenia, pogłębić obiekty drobne dziury, powszechne ręczne czyszczenie obcych obiektów i schroniska niewątpliwie nie może spełniają wymagania, nawet czyszczenie parą wodną i czyszczenie strumieniem wody pod ciśnieniem nie może spełnić wymogu wysokiego stopnia czystości, obiekty do czyszczenia ultradźwiękowego mogą również osiągnąć zabijanie bakterii, rozpuszczalne zanieczyszczenia organiczne, uniknąć korozji, dlatego czyszczenie ultradźwiękowe jest coraz częściej stosowane w wiele pól:

(1) przemysł maszynowy: usuwanie oleju antykorozyjnego, pomiar czystości; Części mechaniczne odpuszczanie oleju, Silnik, gaźnik i części samochodowe do czyszczenia, Filtry, czyszczenie filtra, itp.

(2) przemysł obróbki powierzchni: wstępne usuwanie oleju, usuwanie jonów przed czyszczeniem; Proces fosforowy; Usuń osadzanie się węgla; Usuń skórkę tlenkową; Usuń polerujący związek; Obróbka powierzchni do obróbki przedmiotów metalowych itp.

(3) przemysł oprzyrządowania: precyzyjne części o wysokim stopniu czystości czyszczenie przed montażem itp.

(4) przemysł elektroniczny: płytka z obwodami drukowanymi, z wyjątkiem kalafonii, miejsca spawania, styki wysokociśnieniowe, takie jak mechaniczne części elektroniczne do czyszczenia itp.

(5) przemysł medyczny: sprzęt medyczny do czyszczenia i dezynfekcji, sterylizacji, czyszczenia eksperymentalnych naczyń itp.

(6) przemysł półprzewodników: układ półprzewodnikowy o wysokim stopniu czystości.

(7) najpierw zegary, przemysł dekoracji: usuń olej, brud, warstwę utleniającą, polerowanie itp.

(8) przemysłu chemicznego, biologicznego: eksperyment naczynia czystości, dzieli brudne.

(9) przemysł optyczny: usuwanie oleju optycznego, z wyjątkiem pocenia, czyszczenia sadzy itp.

(10) przemysłu włókienniczego: czyszczenie wrzeciona tekstylnego, dyszy przędzalniczej itp.

(11) produkty petrochemiczne: koparka do czyszczenia siatki metalowej i pojemnik na chemikalia, czyszczenie przełączników itp.


Dane techniczne

Ultrasonic Cleaner:

Styl

Moc (KW)

Rozmiar wewnętrzny
(LXW XH)

Rozmiar zewnętrzny MM (LXWXH)

ccwy-50A

0,05

150 × 140 × 65

155 × 145 × 180Przewaga konkurencyjna

Ultrasonic Cleaner:
W porównaniu z innymi metodami czyszczenia, ultradźwiękowe maszyny czyszczące wykazały dużą przewagę. Szczególnie w specjalizacji przedsiębiorstwo produkujące kolektywizację, stopniowo z maszynami do czyszczenia ultradźwiękowego zastąpiło tradycyjne metody płukania, szorowania, płukania ciśnieniowego, czyszczenia wibracyjnego i czyszczenia parowego. Ultradźwiękowe zastosowanie wysokiej wydajności i wysokiej czystości, dzięki falom dźwiękowym w średniej transmisji są produkowane, gdy przenikalność i fala uderzeniowa kawitacji. Tak łatwo, ze skomplikowanym wyglądem, wewnętrzną wnęką i drobnymi pustymi częściami, czystymi, przez większość procesu usuwania oleju, rdzy, fosforanowania, jak w ultradźwiękach pod działaniem zaledwie dwóch lub trzech minut do końca, jego prędkość niż tradycyjna metoda może poprawić kilka razy do kilkudziesięciu razy, czystość może osiągnąć wysoki standard, co w wielu przypadkach powoduje, że jakość powierzchni i wydajność produktu wymagają wyższych okazji, tym więcej gablot z innymi metodami obróbki jest trudnych do osiągnięcia lub niezastąpionych rezultatów.

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.