Pekin Cheng-cheng Weiye Ultrasonic S & T Co., Ltd

Obroty
Poprosić o wycenę
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Polish
DomProduktyPiezo Ceramic Element

Piezo Ceramic Element P4 and P8 Materiał w urządzeniach elektrycznych

Piezo Ceramic Element P4 and P8 Materiał w urządzeniach elektrycznych

Duży Obraz : Piezo Ceramic Element P4 and P8 Materiał w urządzeniach elektrycznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: RoSH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 ~ 50
Szczegóły pakowania: normalne pakowanie
Czas dostawy: 30 dni
Możliwość Supply: 1000 SZTUK + miesięcznie
Szczegółowy opis produktu

Piezoelektryczne materiały ceramiczne P4 i P8 stosowane w urządzeniach elektrycznych


Piezoelektryczne materiały ceramiczne są używane do przekształcania parametrów mechanicznych, takich jak ciśnienie i przyspieszenie, w parametry elektryczne lub odwrotnie, w celu przekształcenia sygnałów elektrycznych w ruch mechaniczny lub drgania.

W czujnikach umożliwiają przekształcanie sił, ciśnień i przyspieszeń na sygnały elektryczne, a także w przetworniki ultradźwiękowe i soniczne, które przekształcają napięcia elektryczne w wibracje lub odkształcenia.

Piezoelektryczny wafel ceramiczny jest urządzeniem elektrycznym o prostej strukturze i świetle, o wysokiej czułości, bez rozprzestrzeniania się pola magnetycznego bez splinu, drutu miedzianego i magnesów, o niskim zużyciu energii, mniejszym koszcie, łatwej produkcji masowej i zaletach szeroko stosowanych. Nadaje się do przesyłania i odbioru fal ultradźwiękowych i akustycznych, ceramika piezoelektryczna jest stosunkowo obszerna i może być również wykorzystywana do wykrywania ciśnienia i wibracji. Zasada działania polega na użyciu odwracalnego efektu piezoelektrycznego, przyłożonego napięcia w dźwięku i głosu.


ODPOWIEDŹ APLIKACJI

1. Limit częstotliwości arkusza apertyczno-ceramicznego i niektóre właściwości?

Zwykle granice częstotliwości aplikacji są ustalane poprzez rezonanse związane z projektem przetwornika oraz jego wielkością i kształtem. W przypadku arkusza piezoceramicznego nie ma limitu częstotliwości wewnętrznej. Arkusz materiału PSI-5A, który ma grubość 2,85 ", grubość 0,0075", ma planarny tryb dylatacyjny około 14 KHz i 13 MHz wibracji w trybie grubości w sąsiedztwie. Mogą występować czynniki ograniczające, takie jak rezystancyjne podgrzewanie elektrod, gdy znaczny prąd jest gromadzony na dużych częściach powierzchni podczas częstotliwości ultradźwiękowych.

ODPOWIEDZI CHNOLOGICZNE

1. Jaki jest proces eliminowania wibracji przez piezoceramik?
Proces tłumienia drgań można osiągnąć poprzez przymocowanie dwóch arkuszy piezoceramicznych do zewnętrznej powierzchni obiektu. Powinny znajdować się blisko punktu (w belce), gdzie należy kontrolować niepożądane zginanie. Pierwszy arkusz służy do pomiaru odkształcenia powierzchni. Dane z czujnika odkształcenia są umieszczane w inteligentnym pudełku. Ten gadżet steruje wzmacniaczem mocy, który w konsekwencji napędza drugi arkusz. W rezultacie mechanicznie wywołany ruch z drugiego arkusza wytwarza wibracje w strukturze, które przeciwdziałają innym wibracjom.

2. Czy istnieje możliwość, że technologia Piezo zastąpi technologię magnetyczną w przyszłości?
Możliwość zastosowania technologii Piezo zastępującej technologię magnetyczną nie jest możliwa. Technologia magnetyczna oparta jest na sile bez fizycznego kontaktu. Z drugiej strony, technologia piezoelektryczna wywodzi się wyłącznie z sił mających bezpośredni kontakt z ciałami. Na przykład, siłowniki piezoelektryczne mają zdolność przestarzałych elektromagnesów. Są jednak cięższe, dlatego jest wysoce nieprawdopodobne, że technologia magnetyczna zostanie zapomniana z powodu technologii Piezo. Główne zainteresowanie siłownikami Piezo wynika z faktu, że solenoidy mogą pracować na mniejszej mocy

Przedstawienie firmy:
Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.
W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.

Zapłata:
Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :
Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:
CE, ISO9001, ROSH

Beijing Cheng-cheng Weiye Ultrasonic Science & Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. ChengLihong

Tel:86-10-63818120-8003

Faks:86-10-51112989

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

(0 / 3000)
Copyright © 2014 - 2019 ultrasoniccleaning-transducer.com. All rights reserved.